Klub - Aktuality

Arrows junioři vs Technika Brno

V sobotu se hrály další dva zápasy juniorské extraligy, ke kterým jsme vyjeli do Brna na Techniku.

Část juniorů měla jet s "A" týmem do Prahy, ale díky dešti byly zápasy v Praze zrušeny a tak jsme na Techniku vyjeli v nejsilnější možné sestavě.

V prvním zápase se na kopci ukázal Tomáš Ondra, na kterého soupeř nedokázal najít recept a dlouho dobuu nás držel v těsném vedení. Po úvodním náporu jsme se ujali vedení 2:1 a vše nasvědčovalo jednoduchému průběhu zápasu. Jenomže soupeř nechtěl nic takového připustit a zlepšenou hrou na kopci i v poli nás dostával do tlaku, ze kterého jsme se občas i se štěstím dostávali. Tenhle těsný výsledek jsme drželi až do sedmé směny, kdy se
přestalo dařit Brněnskému nadhazovači a my konečně přidali nějaké body, které potvrdily naše vítězství 6:1.

Druhý zápas byl zápasem nadhazovačů a to na obou stranách. Sice jsme se častěji dostávali na mety ale, nedokázali jsme z toho nic vytěžit. Soupeř měl největší tlak ve směně čtvrté, kdy jeden nejmenovaný hráč porušil nepsané pravidlo a začal mluvit o tom, že Adam Král zatím háže „perfekt game", což bylo potrestáno, ale naštěstí ne bodově. Zápas se přesunul do sedmé směny a na tabuli kromě pár hitů žádné body. Po dvou hitech a metě zdarma přišla chyba brněnského polaře a nám se podařilo na jeden aut skórovat. V závěru se ukázalo, to byl  bod vítězný a my mohli slavit dvě důležitá vítězství v boji o play off juniorské extraligy.

 

  • Tým: Baseball U21