Klub - Aktuality

Arrows vs Hroši (6:5 , 9:7)

Dramtické zápasy nás čekaly na hřišti Olympie Blanska, jelikož hřiště Hrochů Brna neodpovídá předpisům Extraligy. Arrows přijelo ve dvanácti lidech, z toho dva  nadhazovači. Nebyli s námi junioři, jelikož hráli Český pohár v Brně. Z osobních důvodů nebyl schopen odcestovat Michal Lisko.

1. zápas - Za nás začal Martin Drong, který předkládal pálkaře našemu poli a kluci se s tím popasovali  výborně, ikdyž jsme měli čtyři chyby stejně jako Hroši, ale jejich chyby nám pomohly ke čtyřem doběhům a ty naše Hrochům jen ke dvěma.

Vedení se střídalo, jak na houpačce.

Drama nastalo, když hráč Hrochů v osmé směně odpálil Gregovi McCathymu trojmetový odpal bez outu, ale Greg se z toho dostal bez bodu a udržel vyrovnaný stav.

V poslední směně se dostal Jakub Malík na druhou metu a pro vítězný bod jej stáhl na domácí metu svým odpalem matador Aleš Navrátil.

Greg si poradil i s poslední smenou. Tři pálkaři přišli a hned odešli.

Vítězství bylo naše.

{scorebox gameid=1517}

2. zápas - po první výhře jsme byli uvolnění a moc jsme neočekávali od druhého zápasu, jelikož jsme neměli dostatek nadhazovačů, tak musel  házet poziční hráč Martin Kubovčík, který si s tím moc nelámal hlavu a jen to předkládal.

My jsme dali dva body hned na začátku, ale potom až do konce jsme v útoku byli trochu bezradní.

Brněnští borci byli aktivní každou směnu, až si vypracovali náskok 5. bodů.

Na poslední směnu Hroši dali na kopec hrajícího trenéra americké národnosti Prinsteina, který nám umožnil jeden doběh na nula outů, ale při dvou outech po sérií odpalů a met  zdarma se nám podařilo dát šest bodů. Hlavně odpal Tomáše Juněce za tři doběhy byl skvostný.

Poslední směnu doházel Petr Čech, který byl na kopci od šesté směny.

Díky velkému přispění obrany vítěztví bylo doma.

{scorebox gameid=1518}

Chtěl bych poděkovat všem, ale všem hráčů za odvedený výkon. I ve dvanácti lidech se to dá.

Velké poděkování patří i hráčům, kteří jsou u nás na hostováni - Ondřej Gurník a naše nová posila, hráč Třebíče Nuclears Marcelino Lucas Morales.

 

  • Tým: Baseball Muži