Francouzská spojka je žena!

V družstvu juniorů byla k vidění žena!!!

Hezké zjevení mezi fousatými mladíky!

Ochutnávka mezinárodního juniorského baseballu začala včerejším zápasem juniorů ČR s Francií a skončila vítězstvím 13:3. Ze spojky se vyklubala a Francii nastoupila půvabná dívka Mellisa.

Fanoušci baseballu mohli včera vidět první ze série tří přátelských zápasů mezi juniorskou reprezentací Francie a České republiky. Zápas skončil vítězně pro naši reprezentaci, ale zraky všech přítomných diváků, fanoušků a určitě i našich hráčů směřovaly na půvabnou dívku v dresu juniorů Francie, která hrála na spojce.

O zápasu a o tom kdo hrál a bude hrát, na to jsme se zeptali hlavního trenéra Davida Winklera a jeho názory popíšeme v jiném článku. My však budeme hovořit o Mellise, protože její příběh nás zaujal okamžitě,

Mayeuxová je první baseballistkou, kterou MLB zařadil na seznam mezinárodních registrací, což znamená, že od 2. července s ní může kterýkoliv z klubů nejprestižnější zámořské soutěže podepsat smlouvu.

Reálně k tomu nejspíš tak brzo nedojde. Mayeuxová chce hrát ještě dva roky doma ve Francii. „A až pak odejít někam na univerzitu nebo využít jinou zahraniční příležitost. Rozhodně bych ale chtěla zůstat u baseballu tak dlouho, jak to jen bude možné,“ citovaly ji stránky MLB.

Mladá spojka, která reprezentuje Francii v týmu do 18 let i mezi dospělými, zaujala vedení zámořské soutěže. „Je to všeobecně uznávaná spojka, která nemá strach a velmi dobře švihá pálkou,“ řekl Mike McClellan, ředitel mezinárodního vývoje ligy, který prý sleduje Mayeuxovou už dva roky.

O talentu mladé Francouzky není pochyb. Mayeuxová dokonce reprezentuje mezi dospělými i ve francouzském softbalovém týmu. Obratně zvládá čelit střídavě nadhozům horem (baseball) i spodem (softbal).

„Melissa byla vždy pilná, velmi zodpovědná a vysoce motivovaná. Dokonce skrývala zranění, protože pokaždé chtěla hrát,“ popsal Jean-Francois Duchossoy, který ji sledoval od jejích počátků.

A proto neváhejte a přijďte se podívat i na tuto krásku do našeho areálu! Na vedlejším hřišti do této soboty hrají půvabné juniorky a na hlavním hřišti pak rovněž dívka mezi svalnatými juniory! Všichni jste zvání nejen na přátelské zápasy s baseballu s Francií, ale i na finálová klání v Super Cup juniorek U19, kde si vedou dobře i hráčky domácích Arrows! Jste všichni zváni !