Klub - Aktuality

Rozhovor s Mikem Griffinem

Těsně před odjezdem jsem se Mikem pokusil udělat krátký rozhovor na téma jeho krátkého pobytu u nás na Arrows. Zde je...

Mikeu pokud vím, tak je to tvá druhá návštěva u nás na Arrows a v podstatě i v Evropě. Tak jak se ti tu líbilo?

Ostrava tak jako celá Evropa byla pro mne skvělým zážitkem a další velkou zkušeností. Jak jsi říkal, jsem tady po druhé a prostě to tu miluji. Nejkrásnější na České republice a Evropě v porovnání s Kanadou je všude přítomná historie. Mám moc rád zdejší architekturu, hrady a zámky. Ale nezapomeňte, že Kanada je stále v hokeji lepší:-)))

No tak to si nejsem jist:-))), ale pojďme dál. Přijel si tady ale hlavně kvůli baseballu. Tak nám pověz svůj názor na náš klub. Byl si tu sice jen 3 týdny, ale přesto si musel poznat zdejší atmosféru.

Tým mužů Arrows má schopnosti a talentu, aby vyhrál Českou ligu. Za poslední tři týdny, které obsahovaly 8 zápasů jsme 7 vyhráli a jen 1 prohráli. Za tuto dobu jsem poznal, že pokud tým hrajem společně a táhne za jeden provaz, tak může porazit kohokoliv. Jsem rád, že jsem byl prospěšnou součástí této série, která bude doufám pokračovat až do a samozřejmě i v playoff.
Tým je plný skvělých kluků a stejně tak je tu hodně talentovaných hráčů. Všichni byli velmi pohostinní a trpělivý s mou nedostatečnou češtinou. Byl to skvěle strávený čas a vím, že práce v Arrows je na vzestupu, protože je tu dobré vedení od prezidenta klubu až po ostatní. Je tu zřejmé, že lidé pracují v klubu chtějí pokračovat v práci a zajistit, aby Arrows byl stále a více úspěšný a já všem přeju vše nejlepší. 

Jak se ti líbilo přímo v našem areálu Arrows.

Jídlo přímo v restaruci Arrows bylo skvělé. Bydlet s Joem v jednom pokoji bylo někdy náročné, protože občas chrápal hodně nahlas:-). Pokoj přímo na hřišti byl ale úžasný. 

Vzpomeneš si na nějáký veselý zážitek u nás. 

Skvělých zážitků tady i za tuto krátku dobu bylo hodně. Spíš bych chtěl poděkovat lidem se kterými jsem ten čas mohl strávit, Otovi Kaňokovi, Petru Kubovčíkovi a prezidentu klubu Radimu Kepákovi, kteří mi pomáhali s různými věcmi a samozřejmě všem ostatním za to, že jsem se tu cítíl vítán.

Co dál, vracíš se zpět do Kanady a čeká tě svatba. Jak se těším na tuto významnou událost.

Očekávám, že zůstaneme s Arrows v kontaktu po zbytek sezóny a proberu si to doma a udělám rozhodnutí pro případný návrat zpět do Ostravy.
Na svatbu v listopadu se moc těším, takže mi můžete držet palce.