Klub - Aktuality

Arrows Park žije!

Poslední dubnový víkend se v Arrows Parku nese ve znamení baseballu. Již od středy je hřiště plně obsazené a fanoušci se můžou těšit na spoustu akce. Navíc se v pátek znovu otevírá Original Baseball Restaurant.

„Mohu s potěšením oznámit, že Arrows najíždí na plný provoz. Již od středy zde má soustřední SaBaT Praha. V pátek začíná baseballový turnaj O Pohár města Ostravy v kategorii U13 za účasti sedmi týmů – Draci Brno, Hroši Brno, Hippos Brno, Eagles Praha, Ježci Jihlava, Technika Brno a samozřejmě domácí Arrows. V pátek a v sobotu pak  muži přivítají obhájce titulu Draky Brno,“ říká prezident klubu Radim Kepák.

Ve čtvrtek 25. 4. zahájí provoz také restaurace, která byla několik posledních týdnů uzavřena. Tu nově povede bývalý hráč Arrows Tomáš Arnold. Pod jeho vedením se mohou návštěvníci těšit na novinky jako například pizzy z rukou italského mistra pizzaře. Co se nemění, tak to je výborná Plzeň na čepu, řidiči i děti budou mít k dispozici čepovanou limonádu. „S novým nájemcem znovu otevíráme restauraci. Všichni jsme tak připraveni na návštěvu našich fanoušků a přátel baseballu i softballu,“ dodává prezident klubu.

Předpověď počasí je pro nadcházející dny více než příznivá. Zveme všechny do Arrows Parku a užijte si skvělé dny plné baseballu.