Klub - Aktuality

První turnaj U8 na hřišti

V neděli 28. 4. se odehrál na hřišti Klasiku první zápasový den kategorie U8. Hráči plní energie a nadšení chtěli předvést všem přihlížejícím co si přinesli ze zimní přípravy a energicky vstoupili do prvního zápasu proti domácímu týmu z Frýdku. Klasiku jsme nedali větší šanci prosadit se ve hře, přehráli jsme je tvrdými odpaly, šlapali jsme jako hodinky a došli jsme si pro první výhru. První zápas nám vyšel perfektně a s velkou radostí jsme vyhráli 10:1.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Snails Orlová, kteří se o výhru v tomto zápase prali. Naše soustředění nebylo tak přesné jako v prvním zápase, ale i přes to jsme v jedné směně v poli zabrali a perfektními zákroky jsme zbrzdili útok Orlové. Na pálce jsme zatlačili a dotáhli tak zápas ke druhé výhře 9:6 v tomto slunečném dni.

Do třetího utkání proti Skokanům z Olomouce jsme nastoupili ihned po zápase s Orlovou. Na hráčích již byla znatelná únava z dlouhého teplého dne. V poli jsme se nesoustředili, nehráli jsme jednoduché hry a soupeř nás tlačil do kouta tvrdými odpaly. Přes slabší obranu jsme na pálce stále podávali stabilní kvalitní výkon a celý line-up pálil tvrdé odpaly. Soupeř nám nedaroval nic zadarmo a na konci zápasu svým výkonem stáhl 5 bodů, zápas tak skončil nerozhodně 12:12.

Tento turnaj nám ukázal na čem je potřeba zapracovat a kde máme mezery. Makat musíme na chytání míčů a zapracovat na souhře oko – ruka. Velké pozitivum je, že se můžeme opřít o perfektně pracující pálkaře v celém line-upu. Každý odpálil a dostal se na metu, čímž jsme zúročili velmi povedenou zimní přípravu.

Chceme se zlepšovat a budeme na sobě pracovat, abychom byli lepší!!!

Děkuji rodičům, kamarádům a přátelům za velkou podporu, bez Vás by to nešlo

Těšíme se na Vás

Za trenéry 

Johny