Klub - Aktuality

Den druhý...

Již první den mohly výsledky napovědět, kdo je na turnaji favoritem. Proto jsme byli plni očekávání, co přinese ten druhý. Ihned v 10:00 byl k vidění asi nejnapínavější zápas dne. Švédské Skovde se střetlo s londýnskými Angels. Vedení se ujaly Angličanky, a to hned v první směně. Když v té třetí přidaly další vypadalo to se Skovde nedobře. Ovšem v dohrávce této směny se švédská děvčata chytila na pálce a bylo z toho vyrovnání skóre. To byl zřejmě zlomový okamžik zápasu, protože v dalších směnách už Angels body nepřidalo. Naopak Skovde hned ve 4. směně přidalo bod, stejně tak v šesté a díky dobrému výkonu na pálce došly k vítězství 4:2.

V dalších zápasech, kdy se již vyrovnanost týmů projevila, pak Slovenky z Trnavy udolaly v „dostizích“ polský Brzeg 16:13. Obdobně těsně pak vyhrály United nad Ladonas 2:0, Princ podlehl Angles 3:7. Jasnými vítězstvími pak mohou být výhra Eagles a Les Comanches nad domácími Arrows (7:1 a 10:3). Nutno však podotknout, že oba zápasy měla naše děvčata rozehrány velmi dobře. Šlo vždy o výpadek v jedné ze směn, kdy se soupeřky výrazně projevily na pálce. Se Švýcarkami to byla konkrétně pátá směna, s Francouzkami o výsledku rozhodly v počátku chyby v poli, následně pak tvrdší odpaly ze strany Comanches.

Nicméně, není ještě rozhodně nic ztraceno. Všechny čeká třetí hrací den, který ještě může pořadím zamíchat. Ani domácí tým není bez šance na postup. Přeci jen je míč kulatý. Přijďte podpořit Arrows, děvčata to budou jistě dnes potřebovat. Jejich zápas s dánským United začíná v 18:00 hodin.

  • Turnaj: Evropský Pohár Žen B (ECWB)