Klub - Aktuality

Arrows poráží Dánky!!!

Dohrávka včerejšího utkání, které skončilo nerozhodně 3:3 a bylo přerušeno pro tmu, byla na pořadu v brzkých ranních hodinách. V 8:30 se ve stejných sestavách oba soupeři opět postavili. Opět se začínala směna v tie-breakovém postavení, tedy s běžcem na druhé metě.  S touto situací si v úvodu poradila děvčata Arrows. Na druhou metu se postavila Aneta Bělunková a na pálku šla Lucie Škopcová. Ta svou krátkou hrou posunula Anetu na třetí metu, sama získala tu první. Na pálku šla Hanka Mikesková.

Ta rovněž skládá na zem ulívku, Aneta je na volbu obrany aut na domácí metě. Na pálce Katka Kašajíková. Na puštěný balon zadačky se obě naše děvčata posouvají do skórovací pozice. Na její odpal Lucka připisuje veledůležitý bod. Následují dva strike auty. Máme slibné vedení. Dohrávka je opět na United, které jsou pod tlakem, musí alespoň vyrovnat, aby si vynutili další prodloužení. Naše děvčata ovšem v obraně nedělají chybu. První pálkařka sice posouvá za cenu autu běžkyni na třetí metu, ale pálkařky Dánek nedokáží potřebný bod dostat na domácí metu.

Arrows Ostrava po perfektním výkonu v obraně a bojovnosti na pálce poráží United a obsazují ve skupině třetí místo!!! Holkám gratulujeme a divákům děkujeme za perfektní včerejší kulisu!!!

  • Turnaj: Evropský Pohár Žen B (ECWB)