Klub - Aktuality

Den čtvrtý...

Jak již bylo zmíněno níže, první zápas, který byl odehrán, vyhrály domácí Arrows nad Dánkami. Šlo o dohrávku středečního večerního utkání. Naše děvčata se naladila na vítěznou vlnu. Dalším jejich důležitým utkáním pro ně bylo střetnutí s londýnskými Angels. Začátek jim utekl a záhy prohrávaly 1:4. Přesto měly chuť po vítězství, která se projevila i ve výsledku. V dramatickém utkání nakonec výsledek otočily a zvítězily 6:5. šance na postup do semifinále opět narostla.

Program čtvrtečního dne pak narušila velká průtrž mračen. Nezměrným úsilím všech pořadatelů se podařilo po bouřce velmi rychle uvést obě hřiště do hratelného stavu. Za tuto práci sklidili všichni velké poděkování od všech týmů a komisařů.

Hrací program se díky tomu nedostal do velkého skluzu. Zápasy byly posunuty jen o hodinu. Ostatní zápasy byly podobně vyrovnané, což můžete vidět ve výsledkovém přehledu. Všem šlo o hodně, což bylo na obou hřištích hodně vidět.

Domácí tým čekal opět důležitý zápas s trnavskými Panters. Průběh zápasu vypadal jednoduše. Děvčata se velmi brzo dostala do vedení 5:1, které si pohodlně držela. Díky chybě v předposlední směně si zápas zbytečně zdramatizovala. Chyba znamenala snížení na 5:4 a Slovenky ucítily šanci na zvrat. Přesto Arrows nepřipustilo komplikace a cenné vítězství si pohlídalo. V souběžném zápase překvapivě švédky vypustili zápas s Francouzskami, což výsledek 10:1 jistě podtrhuje.

V pátek půjde o vše, každé vítězství se bude počítat. Přijďte se podívat, kdo proklouzne do semifinálových bojů a tím pádem bojů o medaile. 

  • Turnaj: Evropský Pohár Žen B (ECWB)