Mládežnické kategorie ukončily základní části soutěží SmOP

Žáci, mladší kadeti i starší kadeti mají za sebou úspěšně základní části svých dlouhodobých soutěží a všechny tyto kategorie se těší na poprázdninové play-off.
Žáci
Svou dlouhodobou část soutěže zakončili na pěkném druhém místě s bilancí 8 vítězství a 4 porážky. V boji o titul se na podzim střetnou na 3 vítězná útkání se šumperskými Cannibaly. 
Začátek soutěže zastihl kluky ve výborné formě a ve svých úvodních 5. útkáních zvítězili. Pak přišla 2 zaváhání, což ve vyrovnané tabulce rázem znamenalo tuhý boj o konečné druhé místo zajišťující finálovou účast. Kluci se v závěru museli "poprat" i s absencí několika opor, ale zabojovali a nakonec si 2. místo pohlídali. Teď si hráči užívají zaslouženého volna, ale v Srpnu se již budou připravovoat na 1. vrchol sezóny, nejprve na domácím hřišti v Ostravě, na konci Srpna potom na turnaji v Itálii.
Mladší kadeti
V severomoravském přeboru obsadili rovněž 2. místo za Klasikem Frýdek Místek. Ve své soutěži dokázali 7x zvítězit a 2x odešli poraženi. Kluci po celou dobu dokazovali, že patří k naprosté špičce v ČR. Velká škoda zbytečně prohraného zápasu s Klasikem Frýdek Místek v nastavené směně, který nás "poslal" na 2. místo. Jinak ale podávali velmi dobré výkony, které jsou do budoucna více než nadějné, a dokázali dokonce vyhrát ČBP v Českých Budějovicích, na kterém startovala kompletní domácí špička. Po dovolených, kterých si momentálně hráči užívají, je čeká příprava na play-off nejprve na tradičním turnaji v Litvě a potom doma na hřišti Arrows.
Starší kadeti
V základní části SmOP dokázali zvítězit a jako jediní budou mít v boji o titul výhodu domácího prostředí v prvím a případném pátém, rozhodujícím útkání. První místo získali s výbornou bilancí 10. vítězství a 2. porážek. O 1. místo se utkají s ambiciózním týmem Cannibals Šumperk, který titul z minulého roku obhajue.