Klub - Aktuality

Den šestý, poslední...

Dnes je poslední den turnaje. Na programu jsou pouze dvě utkání. Ranní zápas Les Comanches a Eagles Lucer. Jsou to tkz. opravy, jinými slovy semifinále. Vítěz má šanci hrát finále. Francouzsky v zápase dominují. Je to znát především na nadhozu, kdy Eagles se nedokáží prosadit a proměňovat útočné akce v body. Je rozhodnuto. Po výsledku 6:0 pro Francozky má finálový zápas své obsazení.

V pět hodin večer, poté co máme jako pořadatelé štěstí, když se nám vyhýbají deště, je zahájen finálový zápas. Je jasné, že to bud opět o nadhazovačích. V úvodu se Skovde prosazuje  apřipisuje dva body. Francouzsky netrefují své odpaly do děr a tak se skóre díky výborným nadhozům nemění. V páté ještě domácí zaznamenávají další doběh. Soupeř dokázal obsadit na jeden aut všechny mety, ale chybou v běžce se zbavují poslední šance udělat něco s vývojem zápasu. V závěru si Švédky výsledek díky výborné nadhazovačce a bezchybné obraně pohlídali.

Závěrečný ceremoniál mohl začít. Byly předány medaile a poháry. Byly vyhlášeny nejlepší hráčky turnaje. Závěrečná párty může začít.

Děkujeme ESF za možnost turnaj pořádat. Bylo nám ctí. Děkujeme týmům za skvělý softball. Děkujeme všem pocníkům za organizaci, bez nich by turnaj nemohl být odehrán. Díky a příště nashledanou.

  • Turnaj: Evropský Pohár Žen B (ECWB)