Klub - Aktuality

!!! EXL: BOJE O PLAY OFF VRCHOLÍ !!!

Již tento víkend pokračuje po pauze naše nejvyšší soutěž mužů. Náš tým Arrows čekají dva velmi těžké, ale také atraktivní zápasy. V sobotu 6.8. přivítáme v našem areálu od 14:00 hodin Draky Brno. I když máme se 16-ti násobnými mistry ČR v letošní sezóně zápornou bilanci, budeme se snažit ze všech sil Drakům úlohu favorita co nejvíce ztížit.

V neděli 7.8. pak přivítáme opět na našem hřišti brněnskou Techniku. Můžeme opět očekávat atraktivní souboj našich pálkařů s Panamským nadhazovačem Roherem Deagem. V posledním zápase proti tomuto soupeři jsme odešli poražení těsně 4:5, o to bude motivace zvítězit v tomto utkání silnější.

Letos do extraligového play off postupují jen čtyři týmy. Zatím jsme na pátém místě s minimální ztrátou na pražské Eagles, třetí v tabulce je náš nedělní soupeř - Technika Brno. Express Brno na šestém místě na nás ztácí 4 vítězství. Tabulka je zatím velmi vyrovnaná a můžeme očekávat tuhé boje až do posledního zápasu.

Chtěli bychom tímto pozvat všechny příznivce Arrows Ostrava - přijďte podpořit naše borce v této velmi důležité fázi sezóny - BUDEME VÁS MOC POTŘEBOVAT !!!