Klub - Aktuality

"Fotit baseball to je jako chytat ryby!!" : P.Kotala

"Fotit baseball to je jako chytat ryby" říká Petr Kotala dvorní fotograf Arrows, který s nimi strávil velký kus času a procestoval několik turnajů. "Jdete na ryby a nevíte jestli chytnete, prostě čekáte na záběr!! A na baseballu to je stejné, někdy čekáte celý zápas a nic! Na ty dobré záběry se musí prostě počkat!" pokračuje Petr Kotala, který zahajoval svojí výstavu sportovních fotografií z prostředí baseballu Arrows v pondělí v Galerii na schodech v prostorách porubské radnice.

Vernisáž uvedl místostarosta pan Ing.Jiří Mlčoch, který následně předal slovo presidentu klubu Arrows a ten neopoměl vzpomenout na Petrovy začátky jako hráče Arrows o čemž svědčí i fotografie v kronikách klubu.
Černobílé fotografie zachycující zajímavé beseballové okamžiky si pak všichni prohlédli s odborným výkladem autora a některých aktérů, mezi kterými byl i kanadský hráč Arrows Mike Griffin, vedoucí odboru paní Jan Glogarová DiS a další, tisková mluvčí paní Špornová a další zajímavé osobnosti...
Fotografie lze shlédnout až do 25.4. a tyto se stanou i předmětem veřejné aukce. Věřte, že stojí zato se na ně podívat.
Výstava je nejenom oceněním díla Petra Kotaly, ale i součástí promo akcí pořádaných u příležitosti Akademického mistrovství v Ostravě, jehož část je pořádána klubem Arrows, klubem s 35 letou tradicí.
Ve foto části ukázky některých prací....
(rk)