Klub - Termínovka



  • listopad 2018

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    čt 1.11.2018
    pá 2.11.2018
    so 3.11.2018
    ne 4.11.2018
    po 5.11.2018
    út 6.11.2018
    st 7.11.2018
    čt 8.11.2018
    pá 9.11.2018
    so 10.11.2018
    ne 11.11.2018
    po 12.11.2018
    út 13.11.2018
    st 14.11.2018
    čt 15.11.2018
    pá 16.11.2018
    so 17.11.2018
    ne 18.11.2018 Zory Cup U12
    po 19.11.2018
    út 20.11.2018
    st 21.11.2018
    čt 22.11.2018
    pá 23.11.2018
    so 24.11.2018
    ne 25.11.2018
    po 26.11.2018
    út 27.11.2018
    st 28.11.2018
    čt 29.11.2018
    pá 30.11.2018
  • prosinec 2018

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    so 1.12.2018
    ne 2.12.2018
    po 3.12.2018
    út 4.12.2018
    st 5.12.2018
    čt 6.12.2018
    pá 7.12.2018
    so 8.12.2018 Round 1 MSWL11 Round 1 MSWL11 Tournament 1 MSWT9
    ne 9.12.2018
    po 10.12.2018
    út 11.12.2018
    st 12.12.2018
    čt 13.12.2018
    pá 14.12.2018
    so 15.12.2018
    ne 16.12.2018 Round 1 MSWL13 Tournament 1 MSWT7
    po 17.12.2018
    út 18.12.2018
    st 19.12.2018
    čt 20.12.2018
    pá 21.12.2018
    so 22.12.2018
    ne 23.12.2018
    po 24.12.2018
    út 25.12.2018
    st 26.12.2018
    čt 27.12.2018
    pá 28.12.2018
    so 29.12.2018
    ne 30.12.2018
    po 31.12.2018
  • leden 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    út 1.1.2019
    st 2.1.2019
    čt 3.1.2019
    pá 4.1.2019
    so 5.1.2019
    ne 6.1.2019
    po 7.1.2019
    út 8.1.2019
    st 9.1.2019
    čt 10.1.2019
    pá 11.1.2019
    so 12.1.2019
    ne 13.1.2019 Tournament 2 MSWT9
    po 14.1.2019
    út 15.1.2019
    st 16.1.2019
    čt 17.1.2019
    pá 18.1.2019
    so 19.1.2019
    ne 20.1.2019
    po 21.1.2019
    út 22.1.2019
    st 23.1.2019
    čt 24.1.2019
    pá 25.1.2019
    so 26.1.2019 Round 2 MSWL13 Round 2 MSWL11 Round 2 MSWL11
    ne 27.1.2019 Tournament 2 MSWT7
    po 28.1.2019
    út 29.1.2019
    st 30.1.2019
    čt 31.1.2019
  • únor 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    pá 1.2.2019
    so 2.2.2019 1. turnaj Moravské ligy kadetek MLKy
    ne 3.2.2019
    po 4.2.2019
    út 5.2.2019
    st 6.2.2019
    čt 7.2.2019
    pá 8.2.2019
    so 9.2.2019 Round 3 MSWL11 Round 3 MSWL11
    ne 10.2.2019
    po 11.2.2019
    út 12.2.2019
    st 13.2.2019
    čt 14.2.2019
    pá 15.2.2019
    so 16.2.2019 Round 3 MSWL13
    ne 17.2.2019
    po 18.2.2019
    út 19.2.2019
    st 20.2.2019
    čt 21.2.2019
    pá 22.2.2019
    so 23.2.2019 1. turnaj Moravské ligy žákyň MLZy
    ne 24.2.2019
    po 25.2.2019
    út 26.2.2019
    st 27.2.2019
    čt 28.2.2019
  • březen 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    pá 1.3.2019
    so 2.3.2019 Round 4 MSWL11 Round 4 MSWL11
    ne 3.3.2019 Tournament 3 MSWT9
    po 4.3.2019
    út 5.3.2019
    st 6.3.2019
    čt 7.3.2019
    pá 8.3.2019
    so 9.3.2019 Tournament 3 MSWT7
    ne 10.3.2019 Moravian-Silesian Winter Cup U10
    po 11.3.2019
    út 12.3.2019
    st 13.3.2019
    čt 14.3.2019
    pá 15.3.2019
    so 16.3.2019
    ne 17.3.2019
    po 18.3.2019
    út 19.3.2019
    st 20.3.2019
    čt 21.3.2019
    pá 22.3.2019
    so 23.3.2019 2. turnaj Moravské ligy kadetek MLKy
    ne 24.3.2019 Round 4 MSWL13
    po 25.3.2019
    út 26.3.2019
    st 27.3.2019
    čt 28.3.2019
    pá 29.3.2019 19:00 SKO EXL
    so 30.3.2019 14:00 SKO EXL
    2. turnaj Moravské ligy žákyň MLZy
    ne 31.3.2019 14:00 SKO EXL
  • duben 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    po 1.4.2019
    út 2.4.2019
    st 3.4.2019 16:30 SKO EXL18
    čt 4.4.2019 15:00 KLAR MSL13
    17:00 KLAR MSL13
    pá 5.4.2019 19:00 EAG EXL
    so 6.4.2019 19:00 EAG EXL
    10:00 SIL MSL15
    12:30 SIL MSL15
    10:00 SKO MSL13
    12:00 SKO MSL13
    1. kolo Liga kadetek Morava LKY
    ne 7.4.2019 14:00 EAG EXL
    13:00 EAG EXL21
    16:00 EAG EXL21
    10:00 HIT MSL11
    11:30 HIT MSL11
    1. kolo Liga kadetek Morava LKY
    po 8.4.2019
    út 9.4.2019
    st 10.4.2019 19:00 NUC EXL
    čt 11.4.2019
    pá 12.4.2019 19:00 NUC EXL
    so 13.4.2019 16:00 NUC EXL
    13:00 NUC EXL18
    16:00 NUC EXL18
    10:00 SKO MSL13
    12:00 SKO MSL13
    14:30 SAB 2CSL
    16:30 SAB 2CSL
    1. kolo Liga žákyň Východ LZY Round 1 MSL7
    ne 14.4.2019 13:00 NUC EXL21
    16:00 NUC EXL21
    14:30 RAW MSL13
    16:30 RAW MSL13
    10:00 BLE 2CSL
    12:00 BLE 2CSL
    1. kolo Liga žákyň Východ LZY I.turnaj RB9 I.turnaj RB9
    po 15.4.2019
    út 16.4.2019
    st 17.4.2019 17:00 SKO EXL18
    15:00 ZLI MSL13
    17:00 ZLI MSL13
    čt 18.4.2019
    pá 19.4.2019 19:00 HRO EXL
    13:00 SAB ELJY
    15:00 SAB ELJY
    so 20.4.2019 14:00 HRO EXL
    10:00 SKO MSL15
    12:30 SKO MSL15
    10:30 JOU ELJY
    12:30 JOU ELJY
    ne 21.4.2019 14:00 HRO EXL
    13:00 KOT EXL21
    16:00 KOT EXL21
    10:00 CAN MSL13
    12:00 CAN MSL13
    po 22.4.2019
    út 23.4.2019
    st 24.4.2019 16:00 KLA MSL11
    17:30 KLA MSL11
    čt 25.4.2019 19:00 OLY EXL
    pá 26.4.2019 19:00 OLY EXL
    so 27.4.2019 13:00 OLY EXL
    10:00 RAW MSL13
    12:00 RAW MSL13
    12:00 CAT 2CSL
    14:00 CAT 2CSL
    ne 28.4.2019 13:00 DRA EXL21
    16:00 DRA EXL21
    10:00 SKO MSL11
    11:30 SKO MSL11
    11:00 JOU 2CSL
    13:00 JOU 2CSL
    Round 1 (Bronzový Firstpohár) MSL8
    po 29.4.2019
    út 30.4.2019
  • kvě 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    st 1.5.2019 19:00 DRA EXL
    11:00 KLA EXL18
    14:00 KLA EXL18
    10:00 KLAW MSL13
    12:00 KLAW MSL13
    13:00 SAB ELJY
    15:00 SAB ELJY
    Round 1 (Bronzový superpohár) MSL10
    čt 2.5.2019
    pá 3.5.2019 19:00 TEM EXL
    so 4.5.2019 14:00 TEM EXL
    13:00 TEM ELJY
    15:00 TEM ELJY
    2. kolo Liga žákyň Východ LZY
    ne 5.5.2019 14:00 TEM EXL
    13:00 TEM EXL21
    16:00 TEM EXL21
    10:00 SIL MSL15
    12:30 SIL MSL15
    10:00 CAN MSL11
    11:30 CAN MSL11
    12:00 EAG ELJY
    14:00 EAG ELJY
    2. kolo Liga žákyň Východ LZY II.turnaj RB9 II.turnaj RB9
    po 6.5.2019
    út 7.5.2019
    st 8.5.2019 15:00 DRA EXL
    13:00 PVP 2CSL
    15:00 PVP 2CSL
    čt 9.5.2019
    pá 10.5.2019 19:00 KOT EXL
    so 11.5.2019 14:00 KOT EXL
    10:00 CAN MSL13
    12:00 CAN MSL13
    13:00 CEC 2CSL
    15:00 CEC 2CSL
    2. kolo Liga kadetek Morava LKY Round 2 (Stříbrný superpohár) MSL10
    ne 12.5.2019 14:00 KOT EXL
    13:00 HRO EXL21
    16:00 HRO EXL21
    10:00 ZLI MSL13
    12:00 ZLI MSL13
    14:30 HHB 2CSL
    16:30 HHB 2CSL
    2. kolo Liga kadetek Morava LKY Round 2 (Stříbrný superpohár) MSL10 2.kolo MSL7
    po 13.5.2019
    út 14.5.2019 16:00 KLAW MSL13
    18:00 KLAW MSL13
    st 15.5.2019 19:00 DRA EXL
    16:30 KLA EXL18
    19:00 KLA EXL18
    čt 16.5.2019
    pá 17.5.2019 19:00 TEC EXL
    ČBP U13 (MORAVA KVA)
    so 18.5.2019 14:00 TEC EXL
    13:00 TEC EXL21
    16:00 TEC EXL21
    ČBP U13 (MORAVA KVA) 11:00 CAN MSL11
    15:00 SKO MSL11
    12:00 CAT ELJY
    14:00 CAT ELJY
    3. kolo Liga žákyň Východ LZY III.turnaj RB9 III.turnaj RB9
    ne 19.5.2019 14:00 TEC EXL
    10:00 SKO MSL15
    12:30 SKO MSL15
    ČBP U13 (MORAVA KVA) 10:00 HIT MSL11
    12:00 KLA MSL11
    12:00 CAT ELJY
    14:00 CAT ELJY
    3. kolo Liga žákyň Východ LZY
    po 20.5.2019
    út 21.5.2019 16:00 KLAR MSL13
    18:00 KLAR MSL13
    st 22.5.2019 17:00 SKO EXL18
    čt 23.5.2019
    pá 24.5.2019
    so 25.5.2019 13:00 CHE 2CSL
    15:00 CHE 2CSL
    3. kolo Liga kadetek Morava LKY
    ne 26.5.2019 13:00 TRU 2CSL
    15:00 TRU 2CSL
    3. kolo Liga kadetek Morava LKY Stříbrný Firstpohár MSL8
    po 27.5.2019
    út 28.5.2019
    st 29.5.2019
    čt 30.5.2019
    pá 31.5.2019 Supercup U10
  • červen 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    so 1.6.2019 Supercup U10
    ne 2.6.2019 12:00 JOU ELJY
    14:00 JOU ELJY
    Supercup U10 Round 3 MSL7
    po 3.6.2019
    út 4.6.2019
    st 5.6.2019
    čt 6.6.2019 16:00 KLA MSL15
    18:30 KLA MSL15
    pá 7.6.2019 ČBP U13
    so 8.6.2019 ČBP U13 Round 3 MSL8
    ne 9.6.2019 10:00 KLA MSL15
    12:30 KLA MSL15
    ČBP U13
    po 10.6.2019
    út 11.6.2019
    st 12.6.2019
    čt 13.6.2019
    pá 14.6.2019 ČBP U15 ČBP U11
    so 15.6.2019 ČBP U15 ČBP U11 IV.turnaj RB9 IV.turnaj RB9
    ne 16.6.2019 ČBP U15 ČBP U11
    po 17.6.2019
    út 18.6.2019
    st 19.6.2019
    čt 20.6.2019
    pá 21.6.2019 ČBP U18 Firstcup U8
    so 22.6.2019 ČBP U18 Firstcup U8
    ne 23.6.2019 ČBP U18 Firstcup U8
    po 24.6.2019
    út 25.6.2019
    st 26.6.2019 17:00 SKO EXL18
    čt 27.6.2019
    pá 28.6.2019
    so 29.6.2019 12:00 DRA EXL18
    15:00 DRA EXL18
    17:00 EAG ELJY
    19:00 EAG ELJY
    ne 30.6.2019 10:00 TEM ELJY
    12:00 TEM ELJY
  • červenec 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    po 1.7.2019
    út 2.7.2019
    st 3.7.2019
    čt 4.7.2019
    pá 5.7.2019
    so 6.7.2019 12:00 HRO EXL18
    15:00 HRO EXL18
    ne 7.7.2019
    po 8.7.2019
    út 9.7.2019
    st 10.7.2019
    čt 11.7.2019
    pá 12.7.2019
    so 13.7.2019
    ne 14.7.2019
    po 15.7.2019
    út 16.7.2019
    st 17.7.2019
    čt 18.7.2019
    pá 19.7.2019
    so 20.7.2019
    ne 21.7.2019
    po 22.7.2019
    út 23.7.2019
    st 24.7.2019
    čt 25.7.2019
    pá 26.7.2019
    so 27.7.2019
    ne 28.7.2019
    po 29.7.2019
    út 30.7.2019
    st 31.7.2019
  • září 2019

    Baseball
    Muži
    Baseball
    U21
    Baseball
    U18
    Baseball
    U15
    Baseball
    U13
    Baseball
    U11
    Softball
    Ženy
    Softball
    U20
    Softball
    U16
    Softball
    U13
    Coachpitch
    U10
    Coachpitch
    U9
    T-ball
    U8
    T-ball
    U7
    ne 1.9.2019
    po 2.9.2019
    út 3.9.2019
    st 4.9.2019
    čt 5.9.2019
    pá 6.9.2019 ČBP U8
    so 7.9.2019 ČBP U8
    ne 8.9.2019 Round 3 MSL10 ČBP U8
    po 9.9.2019
    út 10.9.2019
    st 11.9.2019
    čt 12.9.2019
    pá 13.9.2019
    so 14.9.2019 Kvalifikace MČR U9
    ne 15.9.2019 Round 4 MSL7
    po 16.9.2019
    út 17.9.2019
    st 18.9.2019
    čt 19.9.2019
    pá 20.9.2019 ČBP U10
    so 21.9.2019 ČBP U10 Round 4 MSL8
    ne 22.9.2019 ČBP U10
    po 23.9.2019
    út 24.9.2019
    st 25.9.2019
    čt 26.9.2019
    pá 27.9.2019
    so 28.9.2019
    ne 29.9.2019
    po 30.9.2019