Arrows Park - Kalendář



pátek 17.duben 2020

19:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

sobota 18.duben 2020

13:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA

15:00

Arrows Ostrava - Sportclub 80 Chomutov

Extraliga juniorek

16:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA U18

17:00

Arrows Ostrava - Sportclub 80 Chomutov

Extraliga juniorek

18:00

Hroši Brno - Arrows Ostrava

EXTRALIGA U18

neděle 19.duben 2020

19.4. 2020

Bronzový Firstcup

MS Tball League U8

12:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

14:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

Extraliga juniorek

čtvrtek 23.duben 2020

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

MS Baseball League U13 (Blue)

18:00

Klasik Whites Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

MS Baseball League U13 (Blue)

pátek 24.duben 2020

19:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

sobota 25.duben 2020

13:00

Arrows Ostrava - Eagles Praha

EXTRALIGA

13:00

Arrows Ostrava - Blesk Jablonec

2. ČSL žen

15:00

Arrows Ostrava - Blesk Jablonec

2. ČSL žen

16:00

Nuclears Třebíč - Arrows Ostrava

EXTRALIGA U18

18:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA U18

neděle 26.duben 2020

10:00

Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

MS Baseball League U15

12:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

2. ČSL žen

12:30

Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

MS Baseball League U15

14:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

2. ČSL žen

středa 29.duben 2020

17:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

EXTRALIGA U18

čtvrtek 30.duben 2020

19:00

Arrows Ostrava - Hroši Brno

EXTRALIGA

pátek 1.květen 2020

1.5. - 2.5. 2020

O pohár města Ostravy U13

U13

sobota 2.květen 2020

1.5. - 2.5. 2020

O pohár města Ostravy U13

U13

12:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA U18

14:30

Olympia Blansko - Arrows Ostrava

EXTRALIGA U18

neděle 3.květen 2020

3.5. 2020

Round 1

MS Coachpitch League U10

10:00

Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

MS Baseball League U15

12:30

Silesia Rybnik - Arrows Ostrava

MS Baseball League U15

středa 6.květen 2020

16:30

Arrows Ostrava - HIT Opava Opava

MS Baseball League U11

18:00

HIT Opava Opava - Arrows Ostrava

MS Baseball League U11

čtvrtek 7.květen 2020

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

MS Baseball League U13 (Blue)

18:00

Klasik Reds Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

MS Baseball League U13 (Blue)

19:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

EXTRALIGA

pátek 8.květen 2020

11:00

Arrows Ostrava - Blondies České Budějovice

2. ČSL žen

13:00

Arrows Ostrava - Blondies České Budějovice

2. ČSL žen

sobota 9.květen 2020

13:00

Arrows Ostrava - Čechie Praha

2. ČSL žen

15:00

Arrows Ostrava - Čechie Praha

2. ČSL žen

neděle 10.květen 2020

13:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

EXTRALIGA U21

13:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

2. ČSL žen

15:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

2. ČSL žen

16:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

EXTRALIGA U21

úterý 12.květen 2020

16:00

Arrows Blue Ostrava - Arrows Ostrava

MS Baseball League U13 (White)

18:00

Arrows Ostrava - Arrows Blue Ostrava

MS Baseball League U13 (White)

pátek 15.květen 2020

19:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

EXTRALIGA

sobota 16.květen 2020

12:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga juniorek

13:00

Arrows Ostrava - SaBaT Praha

EXTRALIGA

14:00

Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

Extraliga juniorek

15:00

Rawa Katowice - Arrows Ostrava

MS Baseball League U15

17:30

Arrows Ostrava - Rawa Katowice

MS Baseball League U15

neděle 17.květen 2020

13:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA U21

16:00

Arrows Ostrava - Draci Brno

EXTRALIGA U21

pátek 22.květen 2020

19:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA

sobota 23.květen 2020

13:00

Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

EXTRALIGA

neděle 24.květen 2020

10:00

Arrows Ostrava - Cannibals Šumperk

MS Baseball League U13 (White)

12:00

Cannibals Šumperk - Arrows Ostrava

MS Baseball League U13 (White)

středa 27.květen 2020

16:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

18:00

Arrows Ostrava - Joudrs Praha

Extraliga juniorek

pátek 29.květen 2020

19:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA

sobota 30.květen 2020

30.5. - 31.5. 2020

Národní finále Little League Softball

U13

neděle 31.květen 2020

30.5. - 31.5. 2020

Národní finále Little League Softball

U13

středa 10.červen 2020

16:00

Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

MS Baseball League U11

17:30

Klasik Whites Frýdek-Místek - Arrows Ostrava

MS Baseball League U11

pátek 12.červen 2020

19:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

sobota 13.červen 2020

11:00

Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

EXTRALIGA

pátek 19.červen 2020

19:00

Arrows Ostrava - Olympia Blansko

EXTRALIGA

sobota 20.červen 2020

20.6. 2020

Round 4

MS Coachpitch League U9

neděle 21.červen 2020

10:00

Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

MS Baseball League U15

12:30

Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

MS Baseball League U15

neděle 5.červenec 2020

13:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

15:00

Arrows Ostrava - Tempo Praha

Extraliga juniorek

sobota 5.září 2020

5.9. - 6.9. 2020

4. kolo U16 Superliga kadetek A

Superliga kadetek

neděle 6.září 2020

5.9. - 6.9. 2020

4. kolo U16 Superliga kadetek A

Superliga kadetek

sobota 12.září 2020

12.9. 2020

Round 4

MS Tball League U7