Severomoravský přebor mladších kadetů

  • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
    Arrows Arrows Ostrava ARR
    Arrows B Arrows Ostrava B ARR
    Cannibals Cannibals Šumperk SUM
    Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA
    MSK Snails MSK Snails Orlová BKS
    Skokani Skokani Olomouc SKO
  • Žádné zápasy nejsou zadány...

    • Tým G W L T PCT GB RF : RA
      Arrows Ostrava 8 7 1 0 0.875 - 97 : 41
      Arrows Ostrava B 9 7 2 0 0.778 0.5 101 : 71
      BK Snails Orlová 7 1 6 0 0.143 5.5 48 : 76
      Cannibals Šumperk 8 1 7 0 0.125 6 42 : 100
    • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      2011-04-20T16:30 st 20.4.2011 16:30 MSK Snails 99 : 99 Arrows Snails
      2011-04-27T16:30 st 27.4.2011 16:30 Arrows B 19 : 11 MSK Snails Snails
      2011-05-07T09:30 so 7.5.2011 09:30 Cannibals 4 : 17 Arrows Šumperk
      2011-05-07T11:00 so 7.5.2011 11:00 Arrows B 11 : 10 MSK Snails Šumperk
      2011-05-07T12:30 so 7.5.2011 12:30 MSK Snails 6 : 9 Cannibals Šumperk
      2011-05-07T15:30 so 7.5.2011 15:30 Cannibals 6 : 12 Arrows B Šumperk
      2011-05-07T17:00 so 7.5.2011 17:00 Arrows 11 : 2 MSK Snails Šumperk
      2011-05-27T16:00 pá 27.5.2011 16:00 Arrows 11 : 7 Arrows B Arrows
      2011-06-01T16:30 st 1.6.2011 16:30 Arrows 5 : 9 Arrows B Arrows
      2011-06-08T16:00 st 8.6.2011 16:00 Arrows B 7 : 12 Arrows Arrows
      2011-06-11T09:30 so 11.6.2011 09:30 MSK Snails 4 : 8 Arrows B Snails
      2011-06-11T11:00 so 11.6.2011 11:00 Arrows 8 : 2 Cannibals Snails
      2011-06-11T12:30 so 11.6.2011 12:30 Cannibals 6 : 8 MSK Snails Snails
      2011-06-11T15:30 so 11.6.2011 15:30 MSK Snails 7 : 12 Arrows Snails
      2011-06-11T17:00 so 11.6.2011 17:00 Arrows B 17 : 6 Cannibals Snails
      2011-06-27T13:00 po 27.6.2011 13:00 Cannibals 3 : 21 Arrows Šumperk
      2011-06-27T15:00 po 27.6.2011 15:00 Arrows B 11 : 6 Cannibals Šumperk
      2011-09-03T10:00 so 3.9.2011 10:00 Cannibals 99 : 99 MSK Snails Snails
      2011-09-07T16:00 st 7.9.2011 16:00 Arrows B 8 : 6 Arrows Arrows
      2011-09-10T09:30 so 10.9.2011 09:30 Arrows 11 : 4 MSK Snails Arrows
      2011-09-10T11:00 so 10.9.2011 11:00 Cannibals 1 : 16 Arrows B Arrows
      2011-09-10T14:00 so 10.9.2011 14:00 MSK Snails 10 : 12 Cannibals Arrows
      2011-09-10T15:30 so 10.9.2011 15:30 Arrows 9 : 4 Cannibals Arrows
      2011-09-10T17:00 so 10.9.2011 17:00 MSK Snails 6 : 10 Arrows B Arrows
      2012-04-15T10:00 ne 15.4.2012 10:00 Skokani 18 : 2 Klasik Skokani
      2012-04-15T12:30 ne 15.4.2012 12:30 Skokani 15 : 11 Klasik Skokani
      2012-04-15T10:00 ne 15.4.2012 10:00 Arrows 14 : 1 Cannibals Arrows
      2012-04-15T12:30 ne 15.4.2012 12:30 Arrows 21 : 1 Cannibals Arrows
      2012-04-22T10:00 ne 22.4.2012 10:00 Skokani 10 : 0 Cannibals Šumperk
      2012-04-22T12:30 ne 22.4.2012 12:30 Cannibals 11 : 17 Skokani Šumperk
      2012-04-24T17:00 út 24.4.2012 17:00 Klasik 5 : 17 Arrows Frýdek-Místek
      2012-04-29T10:00 ne 29.4.2012 10:00 Arrows 12 : 0 Skokani Arrows
      2012-04-29T12:30 ne 29.4.2012 12:30 Arrows 18 : 4 Skokani Arrows
    • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      2012-05-06T10:00 ne 6.5.2012 10:00 Klasik Skokani Frýdek-Místek
      2012-05-06T12:30 ne 6.5.2012 12:30 Klasik Skokani Frýdek-Místek
      2012-05-08T10:00 út 8.5.2012 10:00 Cannibals Klasik Šumperk
      2012-05-08T12:30 út 8.5.2012 12:30 Cannibals Klasik Šumperk
      2012-05-15T17:00 út 15.5.2012 17:00 Arrows Klasik Arrows
      2012-05-25T17:00 pá 25.5.2012 17:00 Klasik Arrows Frýdek-Místek
      2012-05-27T10:00 ne 27.5.2012 10:00 Skokani Cannibals Skokani
      2012-05-27T12:30 ne 27.5.2012 12:30 Cannibals Skokani Skokani
      2012-06-02T10:00 so 2.6.2012 10:00 Klasik Cannibals Frýdek-Místek
      2012-06-02T12:30 so 2.6.2012 12:30 Klasik Cannibals Frýdek-Místek
      2012-06-10T10:00 ne 10.6.2012 10:00 Cannibals Arrows Šumperk
      2012-06-10T12:30 ne 10.6.2012 12:30 Cannibals Arrows Šumperk
      2012-06-12T17:00 út 12.6.2012 17:00 Arrows Klasik Arrows
      2012-06-24T10:00 ne 24.6.2012 10:00 Skokani Arrows Skokani
      2012-06-24T12:30 ne 24.6.2012 12:30 Skokani Arrows Skokani
    • Tým ARR ARR SKO SUM BKS KLA
      Arrows Ostrava B 7-12
      8-6
      9-5
      7-11
      17-6
      11-6
      12-6
      16-1
      19-11
      11-10
      8-4
      10-6
      Arrows Ostrava 5-9
      11-7
      12-7
      6-8
      12-0
      18-4
      8-2
      9-4
      14-1
      21-1
      17-4
      21-3
      11-2
      11-4
      12-7
      17-5
      Skokani Olomouc 0-12
      4-18
      10-0
      17-11
      18-2
      15-11
      Cannibals Šumperk 6-12
      1-16
      6-17
      6-11
      4-17
      3-21
      2-8
      4-9
      1-14
      1-21
      11-17
      0-10
      6-8
      9-6
      12-10
      MSK Snails Orlová 4-8
      6-10
      11-19
      10-11
      7-12
      2-11
      4-11
      6-9
      10-12
      8-6
      Klasik Frýdek-Místek 5-17
      2-18
      11-15
  • Žádné statistiky nejsou zadány...