• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
    
    

    Mistrovství republiky COACH BALL

    5.-7.říjen 2012

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Ostrava Arrows Ostrava ARR A
      Draci Brno Draci Brno DRA A
      Hroši Brno Hroši Brno HRO A
      Pipas Brno Pipas Brno PIP A
      Sokol Hluboká Sokol Hluboká SOK A
      Tempo Titans Praha Tempo Titans Praha TEM A
      Nuclears Třebíč Nuclears Třebíč NUC B
      Blansko Olympia DDM Blansko BLA B
      SaBaT Praha SaBaT Praha SAB B
      SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha SK B
      Technika Brno Technika Brno TEC B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Draci Brno 5 5 0 0 0.1 1
        Hroši Brno 5 4 1 0 0 1
        Sokol Hluboká 5 3 2 0 0 1
        Pipas Brno 5 2 3 0 0 1
        Arrows Ostrava 5 1 4 0 0 1
        Tempo Titans Praha 5 0 5 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Technika Brno 4 4 0 0 0.1 1
        Nuclears T?ebí? 4 3 1 0 0 1
        SaBaT Praha 4 2 2 0 0 1
        SK Kotlá?ka Praha 4 1 3 0 0 1
        Olympia DDM Blansko 4 0 4 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        1 2012-10-05T11:00 pá 5.10.2012 11:00 Draci Brno 10 : 0 Arrows Ostrava 1 A
        3 2012-10-05T12:00 pá 5.10.2012 12:00 Arrows Ostrava 0 : 6 Pipas Brno 1 A
        5 2012-10-05T13:00 pá 5.10.2012 13:00 Tempo Titans Praha 1 : 15 Draci Brno 1 A
        7 2012-10-05T14:00 pá 5.10.2012 14:00 Sokol Hluboká 4 : 6 Hroši Brno 1 A
        9 2012-10-05T15:30 pá 5.10.2012 15:30 Arrows Ostrava 2 : 8 Sokol Hluboká 1 A
        11 2012-10-05T16:30 pá 5.10.2012 16:30 Draci Brno 8 : 5 Pipas Brno 1 A
        2 2012-10-05T11:00 pá 5.10.2012 11:00 Pipas Brno 11 : 13 Sokol Hluboká 2 A
        4 2012-10-05T12:00 pá 5.10.2012 12:00 Hroši Brno 17 : 7 Tempo Titans Praha 2 A
        6 2012-10-05T13:00 pá 5.10.2012 13:00 Blansko 3 : 17 Nuclears Třebíč 2 B
        8 2012-10-05T14:00 pá 5.10.2012 14:00 Technika Brno 9 : 8 SK Kotlářka Praha 2 B
        10 2012-10-05T15:30 pá 5.10.2012 15:30 Nuclears Třebíč 4 : 3 SaBaT Praha 2 B
        12 2012-10-05T16:30 pá 5.10.2012 16:30 Technika Brno 16 : 4 Blansko 2 B
        13 2012-10-06T10:00 so 6.10.2012 10:00 SK Kotlářka Praha 10 : 6 Blansko 1 B
        15 2012-10-06T11:00 so 6.10.2012 11:00 Blansko 6 : 14 SaBaT Praha 1 B
        17 2012-10-06T12:00 so 6.10.2012 12:00 Nuclears Třebíč 5 : 9 Technika Brno 1 B
        19 2012-10-06T13:00 so 6.10.2012 13:00 SaBaT Praha 10 : 7 SK Kotlářka Praha 1 B
        21 2012-10-06T14:00 so 6.10.2012 14:00 SK Kotlářka Praha 2 : 15 Nuclears Třebíč 1 B
        23 2012-10-06T15:00 so 6.10.2012 15:00 SaBaT Praha 3 : 13 Technika Brno 1 B
        25 2012-10-06T16:00 so 6.10.2012 16:00 Sokol Hluboká 6 : 5 Tempo Titans Praha 1 A
        14 2012-10-06T10:00 so 6.10.2012 10:00 Tempo Titans Praha 3 : 9 Arrows Ostrava 2 A
        16 2012-10-06T11:00 so 6.10.2012 11:00 Pipas Brno 6 : 12 Hroši Brno 2 A
        18 2012-10-06T12:00 so 6.10.2012 12:00 Draci Brno 16 : 15 Sokol Hluboká 2 A
        20 2012-10-06T13:00 so 6.10.2012 13:00 Hroši Brno 14 : 5 Arrows Ostrava 2 A
        22 2012-10-06T14:00 so 6.10.2012 14:00 Tempo Titans Praha 6 : 20 Pipas Brno 2 A
        24 2012-10-06T15:00 so 6.10.2012 15:00 Hroši Brno 8 : 23 Draci Brno 2 A
        27 2012-10-07T10:00 ne 7.10.2012 10:00 Sokol Hluboká 5 : 7 SaBaT Praha 1
        29 2012-10-07T11:00 ne 7.10.2012 11:00 Draci Brno 2 : 8 Nuclears Třebíč 1
        31 2012-10-07T12:00 ne 7.10.2012 12:00 Technika Brno 8 : 3 Hroši Brno 1
        26 2012-10-07T10:00 ne 7.10.2012 10:00 Blansko 9 : 10 Tempo Titans Praha 2
        28 2012-10-07T11:00 ne 7.10.2012 11:00 Arrows Ostrava 8 : 4 Blansko 2
        30 2012-10-07T12:00 ne 7.10.2012 12:00 Pipas Brno 12 : 2 SK Kotlářka Praha 2
        33 2012-10-14T14:00 ne 14.10.2012 14:00 Technika Brno 11 : 4 Nuclears Třebíč 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí PBP Hosté Hřiště Skupina
        32 2012-10-07T13:00 ne 7.10.2012 13:00 Hroši Brno : Draci Brno 2
    • Žádné statistiky nejsou zadány...